Satış Sözleşmesi

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu Hizmet Şartları ve Kullanım Sözleşmesi’ni dikkatlice okuyunuz.
Bu sosyal medya danışmanlığı sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sizler (Kullanıcı olarak anılacaktır) Site’de sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, Site’deki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu Site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

Madde 1
Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.
Madde 2
Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!
Madde 3
Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.
Madde 4
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.Siparişleriniz askıda kalır ve paranız yanar.

Madde 5
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6
Verdiğiniz sipariş maksimum 48 saat içerisinde başlar.

Madde 7
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 8
Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Madde 10
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler. Diğer üyelerimize ve destek personelimize sözlü veya yazılı saldırıda bulunmak,küfür etmek, taciz etmek süresiz ve istisnasız süresiz ban sebebidir.

Madde 11
Servis açıklamalarında yazan ortalama başlangıç değerleri aşıldığında bu sözleşmede ki süre geçerli olmaktadır çünkü sunucularda ki kesintiler anlık belirlenemediği için siparişlerin maksimum başlama süresi 48 saattir.

Madde 12
igsosyal.net bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

İade Şartları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, igsosyal.net hizmetlerinde kullanılması gerekir.
● Sitemizde bulunan servislerde herhangi birinin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz bundan dolayı herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● igsosyal.net yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

 

Anahtar kelimeler: ucuz takipçi satın al ucuz takipçi paneli ucuz takipçim ucuz takipçi hilesi ucuz takipçi.com ucuz takipçi satışı ucuz takipçi siteleri twitter ucuz takipçi sudan ucuz takipçi ucuza takipçi ucuz takipçi al ucuz twitter takipçi satın alma en ucuz takipçi en ucuz takipçi paneli en ucuz takipçi al en ucuz instagram takipçi satın al en ucuz twitter takipçi satın alma en ucuz instagram takipçi paneli ucuz bot takipçi satın al ucuz bot takipçi cok ucuz takipci çok ucuz takipçi en ucuz takipçi satın alma ınstagram ucuz takipçi ucuz takipçi instagram ucuz instagram takipçi satın al ucuz instagram takipçi satın alma instagram ucuz takipçi mobil ödeme instagram ucuz takipçi paneli ucuz türk takipçi ucuz twitter takipçi

ucuz smm panel, smm panel, türkiyenin en uygun smm paneli, organik takipçi, beğeni paketleri, takipçi satın al, beğeni satın al, izlenme satın al, yorum, yorum beğeni satın al, instagram paneli, opmedya, smm panel sağlayıcı

3 Dakika Önce